Vechtplassencommissie

Uit Vecht.nl
Versie door Herman (Overleg | bijdragen) op 14 dec 2015 om 09:17

(wijz) ← Oudere versie | Huidige versie (wijz) | Nieuwere versie → (wijz)
Ga naar: navigatie, zoeken

Terug naar: Hoofdpagina


Contact Vechtplassencommissie: Vecht.nl - www.vecht.nl - Hoogstraat 20 1381 VS Weesp - Postbus 5347 1380 GH Weesp - 0294-480.000

VPC-emailadressen

Vechtplassencommissie

Stichting Vechtplassencommissie - RSIN 813351935

VPC-Intern

VPC-Nieuwsbrieven

Zienswijzen en Kalender-VPC-Zienswijzen


Statuten Vechtplassencommissie dd 2012 - Jaarverslagen - KvK 41179121 dd december 2009 - Bank-VPC ING rekening 256092 tnv VPC Vinkeveen

VPC-Historie - VPC-Archief - VPC-leden en oudleden - VPC-Database - VPC-Werkschema - VPC-Kenniscentrum - VPC-emailadressen


Wie doet wat bij de Vechtplassencommissie & Vrienden van de Vecht? per 2014 - en VPC-emailadressen


Bestuur Stichting Vechtplassencommissie

Voorzitter: Charlotte Smit - smit@vecht.nl

Secretaris: Frans Cladder - cladder@vecht.nl

Penningmeester: Steven de Clercq - declercq@vecht.nl

Bibliothecaris: Steef Cornelissen - cornelissen@vecht.nl

Lid: : Jaap van 't Hek - vanthek@vecht.nl

Lid: Bertien Koole - koole@vecht.nl

Lid: Luuc Mur - mur@vecht.nl


Commissieleden/Werkcomité

Kees Beelaerts van Blokland - beelaertsvanblokland@vecht.nl

Maaike Bruggink - bruggink@vecht.nl

Frans Cladder - cladder@vecht.nl

Steven de Clercq - declercq@vecht.nl

Jorn Copijn - copijn@vecht.nl

Steef Cornelissen - cornelissen@vecht.nl

Jaap van 't Hek - vanthek@vecht.nl

Gerard Jaspers - jaspers@vecht.nl

Bertien Koole - koole@vecht.nl

Egbert Lambers - lambers@vecht.nl

Luuc Mur - mur@vecht.nl

Bert Nagel - nagel@vecht.nl

Peter Rombouts - rombouts@vecht.nl

Dirk Quaak - quaak@vecht.nl

Charlotte Smit - smit@vecht.nl


Honorairen

Piet Bakker - bakker@vecht.nl

Cor van den Bosch - vandenbosch@vecht.nl

Jaap Dorgelo - dorgelo@vecht.nl

Ineke Dukes - dukes@vecht.nl


Agenda-leden: hc

Roland Bos - Roland Bos

Ed Cousin - Ed Cousin

Gerard Joost Esser - Gerard Joost Esser

Albert Hooijer - Albert Hooijer

Arnold Korste - Arnold Korste

Kees Neervoort - Kees Neervoort

Els van Nieuwkerk - Els van Nieuwkerk

Janton Stork - Janton Stork

Max Zevenbergen - Max Zevenbergen



Oud-leden VPC


Bestuur Vrienden van de Vecht

Voorzitter: Peter Rombouts - rombouts@vecht.nl

Leden: Steven de Clercq, Renee Wijnen - wijnen@vecht.nl

Vrienden-comité: Dirk Quaak - quaak@vecht.nl & Tonny van der Velden - tonny@vecht.nl


Nieuwsbrief

Eindredacteur: Dirk Quaak - quaak@vecht.nl

Leden redactie: Frans Cladder, Steef Cornelissen

Communicatie:

Jaap van 't Hek

Vechtkaart

Met informatie over het werk van de VPC en Vrienden van de Vecht: Frans Cladder



Vertegenwoordiging in / projecten:

EO Weijers-prijsvraag: Steven de Clercq, Peter Rombouts

Gebiedscommissie Vecht & Weiden: Bertien Koole, Luuc Mur

Natura 2000: Luuc Mur

Vechtoevers, zien en gezien worden: Steven de Clercq, Peter Rombouts, Charlotte Smit, Cor van den Bosch

VechtVallei: Cor van den Bosch

Venster op de Vecht: Steven de Clercq, Luuc Mur, Piet Bakker

Vecht-Museum: Steven de Clercq

Vecht.nl: Frans Cladder

VechtVisie in de praktijk:

Op Buuren: Luuc Mur, Steven de Clercq, Jorn Copijn

Kwekerij, Maarssen Binnenweg: Steven de Clercq, Luuc Mur

GROKO, Breukelen: Steven de Clercq, Luuc Mur

Ruygenhof, Loenen: Jorn Copijn, Steven de Clercq, Luuc Mur

Nigtevecht: Steven de Clercq , Frans Cladder, Luuc Mur

Bloemendaler Polder/Kruitfabriek, Weesp-Muiden: Cor van den Bosch, Frans Cladder

Noorderpark: Bertien Koole, Steef Cornelissen

Daelwijck: Gerard Joost Esser, Jorn Copijn, Luuc Mur


Sectoren:

Agrarisch: Cor van den Bosch (hc), Kees Beelaerts van Blokland, Steven de Clercq, Albert Hooijer (hc), Luuc Mur, Bert Nagel

Architectuur:

Bestuurlijk: Steven de Clercq, Gerard Joost Esser, Peter Rombouts

Biologisch: Piet Bakker (hc), Luuc Mur

Cultuurplatform Vechtstreek: Steven de Clercq

Economisch:

Juridisch: Els van Nieuwkerk (hc), Charlotte Smit

Tuin- en landschap: Kees Beelaerts van Blokland, Joern Copijn

Bomen: Piet Bakker, Jorn Copijn, Steven de Clercq, Kees Beelaerts van Blokland

Waterbeheer: Ed Cousin (hc), Luuc Mur


Bestemmingsplannen etc - zie ook Vecht-Gemeenten


Muiden: Frans Cladder, Albert Hooijer

Weesp: Frans Cladder, Albert Hooijer

Wijdemeren: Bert Nagel, Frans Cladder

Loenen: Kees Beelaerts van Blokland, Steef Cornelissen

Breukelen: Steef Cornelissen, Steven de Clercq, Bertien Koole

Maarssen: Steven de Clercq, Jaap van 't Hek, Luuc Mur

Utrecht (Zuilen): Gerard Joost Esser

Ronde Venen: Luuc Mur, Charlotte Smit

Abcoude: Luuc Mur