VPC-emailadressen

Uit Vecht.nl
Ga naar: navigatie, zoeken

Terug naar Vechtplassencommissie


Groepsadressen:

vpc@vecht.nl gaat naar alle hieronder vermelde vpc-leden = Alle VPC-Email-Adressen

vriend@vecht.nl gaat tijdelijk naar Frans Cladder en Tonny van der Velden - niet naar Peter Rombouts, Dirk Quaak (de Vrienden van de Vecht)

info@vecht.nl gaat naar Frans Cladder, Steef Cornelissen, Charlotte Smit en Tonny van der Velden (het VPC-secretariaat)

aanmelden@vecht.nl gaat naar Frans Cladder, Charlotte Smit en Tonny van der Velden


In alfabetische volgorde:

VPC-Bestuur (7): Frans Cladder; Steven de Clercq; Steef Cornelissen; Jaap van 't Hek; Bertien Koole; Luuc Mur; Charlotte Smit

cladder@vecht.nl; declercq@vecht.nl; cornelissen@vecht.nl; vanthek@vecht.nl; koole@vecht.nl; mur@vecht.nl; smit@vecht.nl

Vechtadressen worden 'geforward' naar resp. cladder@boek.nl; steven.w.g.declercq@gmail.com; paucor@hetnet.nl; jaap@organisatievragen.nl; Bertien.koole@gmail.com; luuc.mur@hetnet.nl; smit.wim.lot@hetnet.nl

VPC-leden (8): Kees Beelaerts van Blokland; Joern Copijn; Maarten IngenHousz, Pieter Kroon, Egbert Lambers; Bert Nagel; Peter Rombouts; Dirk Quaak

beelaerts@vecht.nl; copijn@vecht.nl; lambers@vecht.nl; nagel@vecht.nl; rombouts@vecht.nl; quaak@vecht.nl -

Vechtadressen worden 'geforward' naar resp. keesbvb@xs4all.nl, copijn@bruinebeuk.nl; maartenih@gmail.com; pqr.peter@gmail.com; egbert@belmars.nl; nagelnederhorst@hotmail.com; d.quaak@hccnet.nl,

VPC-honorairen (4): Piet Bakker; Cor van den Bosch; Jaap Dorgelo; Ineke Dukes

bakker@vecht.nl; vandenbosch@vecht.nl; dorgelo@vecht.nl; dukes@vecht.nl

Vechtadressen worden 'geforward' naar resp. piet.bakker@upcmail.nl; cor.vdbosch@kpnmail.nl; jaap.dorgelo@yahoo.nl; dukes.greup@casema.nl

VPC-Agendaleden (10): Roland Bos; Gerard Joost Esser; Ed Cousin; Albert Hooijer; Arnold Korste; Els van Nieuwkerk; Janton Stork; Max Zevenbergen

quatrebois.consulting@gmail.com; i.bos@landschapnoordholland.nl; esmo@casema.nl; ed.cousin@waternet.nl; hooijer.otten@planet.nl; A.Korste@NMU.nl; kees@nrvrt.nl; elsvannieuwkerk@planet.nl; janton@jantonstork.nl; m.zevenbergen@nmu.nl

Vrienden van de Vecht (2): Tonny van der Velden, Renee Wijnen

tonny@vecht.nl; wijnen@vecht.nl;

(+ 3 VPC-leden: Peter Rombouts & Steven de Clercq & Dirk Quaak, zie bij VPC) - Vechtadressen worden 'geforward' naar resp. tonny@boek.nl; rcmw@xs4all.nl